HAKKIMIZDA

AOM (Air &Odor Management) Singapur merkezli tam bir entegre hava çözümleri şirketidir.Ürün portföyünde çeşitli hava temizleme,nemlendirme ve nem alıcı cihazlardan bakteri,küf iyileştirme ve ortam kokulandırmasına varana dek pek çok ürün bulunmaktadır.Ancak firmanın en iddialı olduğu ürünü EAN Serisi Mutfak Egzost Elektrostatik Filtreleridir.

2012 yılı içerisinde firmamız AOM firması ile bağlantıya geçerek Türkiye Distrübütörlüğü konusunda anlaşmaya varmıştır.   Türkiye Genel Dağıtıcımız, havalandırma sistemleri konusunda 25 yıllık deneyime sahip olan  ALTINİŞ HAVALANDIRMA KLİMA VE İNŞ.SAN.TİC.LTD ŞTİ’dir.

 

AOM Elektrostatik Filtreleri pişirme sırasında oluşan yağ buharı, koku ve dumanı en verimli bir şekilde tutarak kanallar içerisinde yağ buharı oluşmaması ile muhtemel yangın tehlikesinin önüne geçtiği gibi dışarıya atılan havanın da kokusuz ve dumansız olmasını sağlayarak çevreye de büyük katkı vermektedir.

 

Cihazlar fiziki şartlar elverdiği ölçüde davlumbazlara yakın monte edildiğinde atış ağzına kadar olan kanallar ve egzost fanı üzerinde kesinlikle yağ buharı birikmesini önlemektedir. Bu durum kanallarda yapılması gerekli görülen kimyasal temizliği tamamen ortadan kaldırır. Ayrıca tüm yangın tehlikesinin de önüne geçer.

 

Koku ve dumanı da ortadan kaldıran AOM Elektrostatik Filtreler sayesinde kalabalık cadde ve sokaklarda çevreye verilen zarardan dolayı yemek mekanlarının kapatılması ya da hiç açılamaması gibi istenmeyen durumlar da sona ermiş olur.
İyi bir hayatın temiz bir hava ile başladığı felsefesine inanarak soluduğunuz havanın daha temiz olması için çaba harcıyoruz..

 

Copyright © 2015 AOM Türkiye